Bokserskie emocje w Łomży

Bokserskie emocje w Łomży

Już w sobotę 22 września o godz. 19.00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży odbędzie się gala boksu zawodowego “KnockOut Boxing Night 3”. Tytułu mistrza Europy w wadze średniej będzie bronił nad Narwią Kamil Szeremeta. Transmisję z tego sportowego wydarzenia przeprowadzi telewizja publiczna.

– Będzie to na pewno wielkie wydarzenie sportowe, jakie dotychczas nie miało miejsca w naszym mieście – mówił prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej w Ratuszu. Dodał też, że gala bokserska to bardzo ciekawa propozycja dla mieszkańców, którzy dotychczas tę dyscyplinę sportu na najwyższym poziomie mogli oglądać jedynie w telewizji.

Organizatorzy gali z Grupy KnockOut Promotions przekazują, że walka Szeremeta vs. Diaz będzie jednym z najważniejszych wydarzeń bokserskich na polskiej ziemi od dziesięciu lat. Pięściarz pochodzący z Białegostoku jest w tej chwili jedynym aktualnym polskim zawodowym mistrzem Europy. Jego przeciwnik Hiszpan Ruben Diaz to bokser niepokonany na ringu od 15 lat. – Zrobię wszystko, żeby pas został na Podlasiu, tu w Polsce – zapowiada Kamil Szeremeta. Oprócz pojedynku wieczoru widzowie obejrzą dodatkowo 4 inne wali zawodowe i 2 amatorskie.

Cała gala będzie transmitowana “na żywo” w kanale TVP SPORT, a walkę wieczoru obejrzą dodatkowo widzowie TVP 1. Bonusem dla fanów, którzy w sobotni wieczór zdecydują się odwiedzić halę przy ul. Księżnej Anny 18, będzie publiczna transmisja LIVE arcyciekawej walki z Londynu, gdzie Anthony Joshua podejmie Rosjanina Aleksandra Powietkina w “królewskiej” kategorii ciężkiej.

Bilety na galę “KnockOut Boxing Night 3” dostępne są na ebilet.pl, można będzie je również nabyć w dniu imprezy w kasie hali od godz. 12:00 aż do rozpoczęcia walki wieczoru.

W przededniu gali w piątek 21 września o godz. 15.30 w Galerii Veneda odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia. Wstęp wolny.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment