Będą nowe miejsca pracy

Będą nowe miejsca pracy

Co najmniej 10 osób zatrudni w naszym mieście spółka Bancom Call Center, specjalizująca się w branży telemarketingowej. Z prezesem Waldemarem Rzepeckim rozmawiał w tej sprawie prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

W dobie dzisiejszych czasów usługi call center stanowią jeden z nieodzownych elementów biznesu. Bancom Call Center to spółka działająca w kampaniach informacyjnych, sprzedażowych, generowaniu leadów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi Contact Center. – Mamy stabilną sytuację. Pracownicy czują się bezpiecznie i utożsamiają się z firmą – mówi prezes zarządu Bancomu, Waldemar Rzepeckim. Dodaje, że bardzo sobie ceni współpracę z Parkiem Przemysłowym Łomża. Kierowana przez niego firma ma siedzibę w Warszawie, ale przy ul. Sikorskiego posiada nowoczesną platformę telekomunikacyjną, która zatrudnia 50 pracowników.

Jeszcze w tym roku to zatrudnienie ma zwiększyć się o kolejne 10 osób. Firma planuje poszerzyć działalność o branżę IT, oferując możliwość stabilnych zarobków i umowę o pracę. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski dostrzega w tym dużą szansę dla młodych, zdolnych ludzi, których w mieście nie brakuje. – Co roku Państwową Wyższą Szkołę informatyki i Przedsiębiorczości kończy wielu absolwentów informatyki. Tworząc te miejsca pracy możemy choć w części ich zatrzymać i spowodować, żeby nie wyjeżdżali za pracą do większych ośrodków – mówi prezydent dodając, że jest to kolejny krok do stworzenia nad Narwią grodu nowoczesnych technologii.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment