ŁKS 1926 Łomża wygrał z MKS Ełk 3:1

ŁKS Łomża-MKS Ełk

Po ponad 3-miesięcznej przerwie na III-ligowe boiska powrócili piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego. W pierwszym meczu wygraliśmy z MKS Ełk 3:1, pomimo, że całą drugą połowę graliśmy w osłabieniu jednego zawodnika.

MKS Ełk – ŁKS 1926 Łomża 1:3 (0:1).
Bramki: Furman 69′ – Baranowski 14′, Dąbkowski 54′, Drażba 72′.
Czerwona kartka: Wienczatek 42′ (niesportowe zachowanie).

ŁKS 1926: Wienczatek – Dąbkowski, Cibulskas, Wasiulewski, Kamienowski – Gałązka (70’Tarnowski), Rydzewski, Baranowski, Maćkowski – Kaszubowski (44’Lipiec), Olesiński (51’Drażba, 85′ Kaliszewski).

MKS Ełk: Radzikowski, Butkiewicz (76′Jagłowski), Gryko, Berezovsky( 65′Jambrzycki) , Kuriata, Szaraniec, Furman, Malinowski, Rosoliński (85′ M.Świderski) , Hryszko, D. Świderski.

Dzięki wygranej powiększyliśmy przewagę nad naszym dzisiejszym rywalem i ze spokojem możemy przygotowywać się do kolejnego meczu o punkty i debiutu w 2017 roku przed łomżyńską publicznością. W sobotę, 18 marca o godzinie 15.00 zmierzymy się z wiceliderem rozgrywek – Finisparkietem Nowe Miasto Lubawskie.