Lista wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej w Łomży

Stary Rynek Łomża

Poniżej lista kandydatów z 8 komitetów wyborczych do Rady Miejskiej w Łomży według okręgów.

Okręg wyborczy nr 1 (Starówka): 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DWORAKOWSKI Marek 60 lat
2 KOWALEWSKI Tadeusz 58
3 SERAFIN Jadwiga 62
4 RABCZYŃSKA Elżbieta 64
5 DOMIAN-KRUSZEWSKA Bogusława 33
6 RYTELEWSKI Grzegorz 53
7 NOWICKI Janusz 66

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1 DUDA Barbara 50
2 KARPIK Kamil 31
3 WYRZYKOWSKA Karolina 20
4 BIKOWSKI Marek 34
5 CIBOROWSKA Alicja 20
6 KOWALCZYK Patryk 19
7 KOZIOŁ Dorota 44

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
1 GRZYMAŁA Andrzej Janusz 62
2 ALEKSANDROWICZ Ewelina 31
3 WOJTKOWSKI Dariusz Krzysztof 51
4 BLUSIEWICZ Hanna Bożena 59
5 KAJA Jarosław 38
6 NOWACKA-BORUSIEWICZ Grażyna 58
7 STĘPKOWSKA Sandra 28

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 BĄCZEK Elżbieta Sabina 72
2 BRZEZIŃSKI Łukasz 30
3 ŁEMPICKA Wiesława 55
4 STANIÓRSKI Krzysztof 40
5 WĄDOŁOWSKI Wojciech 46
6 WIŚNIEWSKA Agnieszka 35
7 MIECZKOWSKI Kamil Łukasz 34

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA
1 CHLUDZIŃSKA Ewa Małgorzata 55
2 PODSIADŁO Andrzej 68
3 SOKOŁOWSKA Małgorzata Danuta 49
4 WOJEWODA Grażyna 59
5 GATYŃSKI Andrzej Cezary 53
6 CHLUDZIŃSKI Maciej 28
7 CIEŚLIŃSKI Krzysztof 43

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 OSZKINIS Stanisław 61
2 KARWOWSKI Przemysław Filip 61
3 ZACHARZEWSKA Iwona 50
4 PIETRZAK Paweł 47
5 MALINOWSKA Marzena Elżbieta 53
6 ZAKRZEWSKA Agnieszka Sylwia 35
7 SUTKOWSKI Andrzej 53

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 JANICKI Dariusz Jerzy 55
2 BUDZISZEWSKA Małgorzata 44
3 ZYSK Paweł 26
4 SENDROWSKA Agnieszka 37
5 SZLIS Dorota 51

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO
1 DEREWOŃKO Mirosław Robert 55
2 WEJROCH Irena 55
3 KOWALEWSKI Zdzisław 40
4 GRABOWSKI Grzegorz 28
5 SZUMOWSKA Wanda 64

Okręg wyborczy nr 2 (Łomżyca): 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JÓSKOWIAK Marianna 58
2 MIECZKOWSKI Janusz Sławomir 60
3 SUCHNICKI Jacek Janusz 45
4 KARWOWSKA Jolanta Anna 42
5 TARKA Mariusz 40
6 KIJEWSKA Regina 49
7 OLIVA Daniel 39

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1 WRÓBLEWSKI Tomasz 32
2 CIBOROWSKA Danuta 46
3 MATYJASIAK Sławomir 39
4 BRZOZOWSKA Bogusława Marzena 57
5 DYRCZ Angelika Monika 26
6 ZAJĄC Rafał 25
7 DUDA Katarzyna 22

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
1 CIEŚLIK Ireneusz Waldemar 62
2 GORZOCH Irena Anna 68
3 JAROCKA Katarzyna 51
4 ABRAMOWSKI Ryszard Piotr 71
5 LIPIŃSKI Artur 44
6 KOŚCIUK Marzena 36
7 KLIMASZEWSKI Wojciech 35

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 GŁAZ Maciej 55
2 WŁODKOWSKA Daria 21
3 MIŚKIEWICZ Józef 60
4 KADŁUBOWSKA Anna Maria 50
5 SYSKI Piotr 31
6 CHOIŃSKA Alicja Joanna 53
7 SZUBA Adam 44

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA
1 DOMASIEWICZ Dariusz 39
2 ŚWIĄTKOWSKI Iwo 64
3 ZANIEWSKA Marzena 36
4 BRZEZIŃSKA Małgorzata 38
5 MIECZKOWSKI Grzegorz 32
6 PULWIN Agnieszka 37
7 HOFFMAN Krystyna 67

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 SERDYŃSKI Piotr 26
2 CYMEK Bogusława 57
3 WANIEWSKA Hanna Bożena 57
4 KIEŁCZEWSKA-SZMIT Beata Halina 40
5 CIECIÓRSKI Janusz Józef 59
6 DĄBROWSKI Tomasz 30
7 BUKOWSKI Robert Adam 50

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO
1 MAKSYMIUK Anna 60
2 JAKUBOWSKI Romuald 65
3 PILSKI Jerzy Józef 81
4 WAGNER Piotr 38
5 GACKA Helena 67

Okręg wyborczy nr 3 (ŁSM):

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OLSZEWSKI Jan 70
2 GRZYMAŁA Wiesław Tadeusz 64
3 SYCHOWICZ Krzysztof 49
4 ŚLESZYŃSKI Lech 57
5 LEWAŃCZUK Regina 59
6 KUPIEC Katarzyna 41
7 DZIEMIAŃCZUK Anna 38
8 WIERCISZEWSKA Joanna 31
9 MARCIŃCZYK Paweł 28

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1 TRUCHEL Maciej 38
2 RYDZEWSKA Marta 34
3 ĆWIKLIŃSKI Radosław 32
4 KOŁODZIEJEK Magdalena 25
5 KALINOWSKA Edyta Elżbieta 37
6 ŻUKOWSKI Marcin 36
7 KAMIŃSKI Krzysztof 41
8 MALESA Malwina 32
9 JÓRZAK Małgorzata 38

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
1 CHRZANOWSKI Mariusz 33
2 CHLUDZIŃSKI Witold Władysław 63
3 GRODZKI Marcin 37
4 GAŁĄZKA Hanka 71
5 DĘBEK Marcin 41
6 MARIAK Sławomira Ewa 49
7 PIETRUSZEWSKI Wojciech Paweł 42
8 DOLECKA Barbara 43
9 KORYTKOWSKA Justyna 32

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 PROSIŃSKI Zbigniew 39
2 ABRAMOWSKA Anetta 46
3 BOGUSKI Kazimierz 54
4 CIERPIKOWSKA Izabela 40
5 ŚNIEDKO Tomasz 40
6 CHOJNOWSKA Anna Maria 34
7 KARWOWSKI Robert 45
8 ROLAK Dorota 51
9 TRZASKA Kazimierz 61

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA
1 MICHALAK Wojciech 53
2 KACZYŃSKI Stanisław 47
3 CHMIELEWSKA-MATYJASZCZYK Iwona Bronisława 55
4 MATUSZEWSKI Ryszard 68
5 SZOSTAK Stanisław 51
6 RUNO-ŁADA Agnieszka 40
7 WASZKIEWICZ Hanna 64
8 GRZYMKOWSKA Kinga 44
9 MALINOWSKI Marek 53

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŚLEDZIEWSKA Edyta 42
2 GAŁĄZKA Marzena 40
3 ROSIECKA-MALINOWSKA Agata Maria 52
4 DZIERZGOWSKA Joanna 47
5 TREPANOWSKI Tadeusz Władysław 64
6 RASZCZYK Marek Wojciech 60
7 ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja 35
8 PIORUNEK Tadeusz 70
9 DĘBSKI Adam 44

Okręg wyborczy nr 4 (Perspektywa):

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BIAŁOBRZEWSKA Agnieszka 32
2 NIEWIADOMSKI Krzysztof 54
3 ŚWIĘCIŃSKI Kazimierz 61
4 KURKOWSKA Zofia 66
5 ZWIERZYŃSKI Adam 52
6 ŻELAZNA Alicja 58
7 ZALEWSKI Zbigniew 48
8 TYL Tomasz 42

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
1 KONOPKA Alicja 63
2 MĘŻYŃSKA Wanda 62
3 NADOLNY Artur 39
4 MIECZKOWSKA Justyna Małgorzata 49
5 DZIEKOŃSKI Marcin 33
6 PRZYCHODZEŃ Rafał 37
7 WINKO Iwona 43
8 KORYTKOWSKI Andrzej 48

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 MICKIEWICZ Małgorzata Iwona 35
2 KLEPACKI Leszek 56
3 ŁEPKOWSKA Justyna 29
4 WARZYŃSKI Patryk 31
5 SIENICKI Mariusz 38
6 DĄBROWSKI Wojciech 28
7 PTASZYŃSKI Sławomir 44
8 CHLUDZIŃSKA Magdalena 36

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA
1 WOJTKOWSKI Andrzej 57
2 JAROTA Jan 64
3 KOŁOS Aleutyna 64
4 ŚLIWKA Małgorzata 47
5 WRÓBEL Sławomir Józef 61
6 ARASIMOWICZ Agata 32
7 TRAWIŃSKI Wojciech 33
8 ZAREMBA Tadeusz 66

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 BORYSEWICZ Maciej Andrzej 39
2 BŁOGOSŁAWSKI Marcin 38
3 PODOLAK Agata Agnieszka 53
4 PIANKO Agnieszka 32
5 SOKÓŁ Tomasz 46
6 SZYMAŃSKA Urszula 56
7 OSTROWSKI Marian 44
8 MOGIELNICKI Rafał 38

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 WDZIĘKOŃSKA Magdalena 38
2 RENISZEWSKI Tomasz 25
3 KŁYS Monika 34
4 KOZŁOWSKI Sławomir 45
5 OGONOWSKA Joanna 26
6 WĘDRAK Adam 44

Related posts

2 Thoughts to “Lista wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej w Łomży”

  1. szoferek

    Wyścig do koryta czas zacząć 🙂

  2. Split

    Marusz ma mój głos, super że założył swój komitet wyborczy.

Leave a Comment