Lista kandydatów do rady gminy Łomża

Stary Rynek Łomża

Poniżej lista kandydatów do rady gminy Łomża według okręgów.

Okręg 1 – Chojny Młode, Stare Chojny, Grzymały Szczepankowskie, Mikołajki

1. Robert Gałązka (Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15)
2. Anna Zielińska (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
3. Piotr Kuzia (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
4. Krystyna Chojnowska (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 2 – Dłużniewo, Janowo, Jarnuty, Łochtynowo, Sierzputy Młode, Stare Sierzputy, Konarzyce ul. Młynarska od nr 6 do nr 75, ul. Brzozowa, ul. Chabrowa, ul. Ładna, ul. Olszowa, ul. Kwiatowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Wrzosowa, ul. Złota

1. Krzysztof Jankowski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Marian Okrągły (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 3 – Konarzyce ul. Młynarska od nr 1 do nr 5, ul. Boczna, ul. Borowa, ul. Jaworowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Łomżyńska, ul. Malinowa, ul. Miodowa, ul. Owocowa, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, ul. Ogrodowa, ul. Truskawkowa, ul. Czarnej Porzeczki, ul. Sadowa, ul. Wierzbowa

1. Tadeusz Jastrzębski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Arkadiusz Biedrzycki (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 4 – Bożenica, Nowe Kupiski

1. Marian Zaczek (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Mieczysław Kuzia (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Łukasz Jakubiak (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 5 – Jednaczewo

1. Jarosław Kruszewski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Karol Kania (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Tomasz Malinowski (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 6 – Stare Kupiski ul. Cicha, ul. Jednaczewska, ul. Spokojna, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Łąkowa, ul. Łomżyńska, ul. Dworna, ul. Makowa, ul. Kwiatowa, ul. Miła

1. Bożena Jackowska (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Tadeusz Gąszewski (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Jadwiga Urbanowska (Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Niecieckiego)

Okręg 7 – Stare Kupiski ul. Akacjowa, ul. Armii Krajowej, ul. Brzozowa, ul. Działkowa, ul. Janowska, ul. Leśna, ul. Miodowa, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Ostrołęcka, ul. Sadowa, ul. Świerkowa, ul. Wiśniowa, ul. Boczna, ul. Kręta, ul. Ładna, ul. Polna, ul. Stawowa, ul. Wierzbowa, ul. Bajeczna, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Lepacka, ul. Żytnia, ul. Wiklinowa

1. Kamil Cieślikiewicz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Agnieszka Dardzińska (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Ryszard Mateusz Nawrocki (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 8 – Giełczyn, Zawady

1. Urszula Ramotowska (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Anna Dominika Kosobudzka (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Jolanta Jałowiecka (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 9 – Stara Łomża nad Rzeką, Stara Łomża przy Szosie, Zosin

1. Sylwester Bednarczyk (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Dariusz Pruszko (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)
3. Leszek Masłowski (Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe)

Okręg 10 – Podgórze, Siemień-Rowy, Siemień Nadrzeczny

1. Wiesława Król (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Andrzej Adam Grzybała (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Ryszard Chiliński (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 11 – Gać, Koty, Lutostań, Milewo, Nowe Wyrzyki, Puchały

1. Grzegorz Milewski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Ewa Sienkiewicz (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)
3. Dorota Zalewska (Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Niecieckiego)
4. Arkadiusz Józef Dmochowski (Komitet Wyborczy Wyborców Arkadiusza Dmochowskiego)

Okręg 12 – Modzele-Skudosze, Modzele-Wypychy, Stare Modzele

1. Elżbieta Modzelewska (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Wiesław Antoni Perkowski (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Krzysztof Wierzbowski (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 13 – Bacze Suche, Wygoda

1. Krystyna Turska (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Adam Bagiński (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Zofia Marusa (Komitet Wyborczy Wyborców Samorzady Łomżyńskie Razem)
4. Rafał Różycki (Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Różyckiego)

Okręg 14 – Pniewo, Rybno

1. Mieczysław Kaliściak (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Krzysztof Mentel (Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Kuzia)
3. Damian Sierzputowski (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Okręg 15 – Andrzejki, Boguszyce, Czaplice, Kisiołki

1. Sławomir Zacharczyk (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
2. Grzegorz Gers (Komitet Wyborczy Wyborców Samorządy Łomżyńskie Razem)

Related posts

Leave a Comment